לפני שנתיים בדרכי לבית הספר,מעדתי במדרכה הסמוכה לו, הנפילה הייתה על יד שמאל . המרפק התרסק ועברתי ניתוח מורכב מאוד , אליו הוכנסו פלטינות בכל מזג אוויר אני מרגישה את כאבי האהבה האלה, אני מספרת לכם על הנפילה שלי מבחינה פיזית וחייבת להגיד תודה לגילי יחזקאל, המטפל שלי במכון הפיזיותרפי בחולון שטיפל בי במסירות ובאהבה רבה. פלא התרחש ביד שהשתקמה. ביד שמאל אני מציירת וביד ימין אני כותבת. את מכירות ספרי "פגישה חלומית" בערבזה אני מקדישה למכון הפיזיותרפי בחולון. גם הספר "על חוט הסערה" העוסק בהצלת חיים, מכירותיו של ספר זה הערב יקרבו את אביחי לוי אל השתלת הכליה השלישית שלו.
 הספר "הספק" נוגע באנשים ובחוויות שונות המרכיבות פיסות חיים במרקם של אהבה. הערב נצא יחדיו למסע משותף עם המשורר יריב לב, ב"קצת על אהבה" מדמה לב את האהבה כעץ רגשות שבענפיו יש מקום לכולם. "כְּשֶׁבְּלִבֵּנוּ אֶת זֶרַע הָאַהֲבָה נוֹטְעִים,גָּדֵל עֵץ הַפּוֹרֵשׂ עֲנָפָיו לְמֶרְחַקִּים.
" הספר "שמיכת הפלאים של נועם" מתאר שמיכת פלאים  המטיסה את נועם לכוכבי ארצות דמיוניות.
בארץ דמיונית גדלה הנסיכה של קסמזור, בארונה נשמע הדיאלוג הזה: מְעִיל הַגֶּשֶׁם שָׁאַל אֶת הַחֲלִיפָה:
"גֶּשֶׁם וָשֶׁלֶג אַתְּ אוֹהֶבֶת?"
”לֹא וָלֹא", כָּךְ עָנְתָה,
"אוֹתָם אֲנִי מְתַעֶבֶת,
רְטִיבוּת מְקַלְקֶלֶת לִי הַבַּד
הַבּוֹץ מַכְתִּים 
 
הָאָרִיג;                                                                                                             
בְּאַמְבַּטְיָה שֶׁל קַרְנֵי שֶׁמֶשׁ בִּלְבָד
אֵינֶנִּי מַרְגִּישָׁה חָרִיג." כלב פינצ'ר מנהל דיאלוג עם כוכב בשמים, הערב נשמע התייחסות גם לספר "פגישה חלומית".במשך שנים אני אוספת סיפורי אהבה, אוספת גם רגשות ומחשבות של אחרים ב"חלבת תמרים"
שאיננו ספר בישול, אלא מקבץ סיפורי אהבה על חברה ישראלית בהתהוותה, המחוברת בברית עולם לאדמתה נולדים הקונפליקטים והדילמות המוסריות על זכות קיומנו בארץ המובטחת.
גם הספר "בציפורני הגורל" עוסק באהבה השורדת כאב וסבל מתוך כוחות של אמונה ותקווה מושג החלום לעלות ארצה מתפוצות הגולה.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 Powered by PowerMedia