הלהיט של בני הנוער

מאת: יהודית מליק- שירן
פורסם בתאריך: 12/11/2010, 12:26 
אחת החוויות המדוברות בהפסקות של בני הנוער בחולון ובתל אביב, היא ספרם המשותף של המשורר יריב לב והאמן הבינלאומי יובל מרום." ספר יפהפה שמדפדפים בדפיו בשיעורי היסטוריה משעממים", שמטמינים דפים מקופלים ומעתיקים אליהם כמה שורות מהגיגיו של יריב לב, "הספר הזה , להיט אצלנו אמרה לי נערה מאוהבת שקיבלה פתק מחבר שלה באמצע שיעור תנ"ך." על השולחן נמצאים ספר ביולוגיה וגם מחברת הדו"חות וגם הספר הזה שאני לא יכולה להשאיר בתוך התיק, הוא איתי על השולחן כמו קמע".

מסע מרגש של הרומנטיקן הלוקח את עיני הקוראים אל  הנאת החוויה. אל מסעו מצטרף הצייר יובל מרום, ביחד הם נוגעים בהגיגיה של האהבה הבוראת עולמות יש מאין, הנוטעת פרחי חיוכים בלב, בעיניים ובנפש האדם. ספר שהוא אלבום  מתנה לנפש
היודעת להכיל את עוצמות הרגש בכל שלב בחיים. אלבום עם תובנות של עומק, חוכמת חיים נלמדת ונסיון עתיר ידע ומאור.

ה"יכולת להרגיש היא דבר נפלא".
עדיין לא מצאת אהבה? פחדת פעם לאהוב? הרגשת שהאושר חומק מחייך? אם התשובה לאחת מהשאלות האלו היא כן, "קצת על אהבה", הוא ספר בשבילך. הגיגים קצרים דנים בנפתולי האהבה ופיתוליו הרבים של האושר, משרטטים מדריך אישי שיעזור לך להסיר מחסומים בדרך לחיוך.
 
 
בדידות, תקווה,חלומות וזוגיות הן חוויות רגשיות הכרוכות זו בזו בתוך מציאות אנושית מורכבת. באמצעות תיאורים ציוריים מצליח "הרומנטיקן" יריב לב להעביר  מציאות זו לקורא ולגרום לו לחוות מחדש את כל אותן הרגשות שקמלו או נשכחו בחייו. זהו ספר חובה לכל אחד ואחת מאיתנו הרוצים להמשיך ולהרגיש בחייהם.
 
להשיג ב"סטמצקי", "צומת ספרים" ו"דורון ספרים". מחיר מומלץ לצרכן 54 ש"ח.הוצאת  בת אור..

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...


 Powered by PowerMedia