הזמנה לטקס הענקת ספר היצירות של בני הנוער בחטיבות הביניים

הטקס יתקיים ביום חמישי ה- 4.6.15 בשעה 19:00 לחץ לצפייה בהזמנה
שמות הזוכים בתעודת מצוינות בכתיבה, בתחרות הכתיבה הארצית לחטיבות הביניים:

1.אור- ברוך צ'יפליק, כיתה ח7. חט"ב המאוחדת דורות בן-גוריון, ראשון לציון.

2. אביב פירסט, כיתה ט, אולפנית ישורון פ"ת.

3. דניאל רוטנר טישלר, כיתה ט, בבית הספר התיכון  ע"ש שמעון בן צבי בגבעתיים.

4. קורל אוחנה, כיתה ט6 חט"ב זלמן ארן, בית דגן.

5. עדי טל, כיתה ט2, חט"ב היובל, ראש העין.

6. יולי זהבי, כיתה ז חטיבת גוונים ראש העין.

7. שירה לשם, כיתה ט3 חט"ב ע"ש א. קציר בחולון.

8. דנה נתכו, כיתה  ט1 חט"ב "אדיגה" כפר קמא.

9. עומר דווידי, כיתה ח' גימנסיה לאמנויות ע"ש ח.הרצוג בחולון.

10. אור יונה, כיתה ט בבי"ס מקיף ט' בראשון לציון.

11. יהלי מיליס, כיתה ט6 חט"ב גוונים בית ספר למנהיגות מעצבת, ראש העין.

12. ליאן שמחה אדרי, כיתה ח' בית ספר "דעת" קיבוץ סעד.

13. מאי  סטולוביץ, כיתה ט קריית חינוך ע"ש בן גוריון רופין.

14. דניאל לין, כיתה ט1 גימנסיה הרצליה, תל אביב.

15. ערבה ענבר, כיתה ח2 בי"ס: פלך,ירושלים.

16. עטרה בורוכוב, כיתה ח1 אולפנת בני עקיבא ישורון, פ"ת.

17. ליאור יהל, כיתה ח בית הספר רב תחומי ליידי דייויס עמל תל אביב.

18. יובל אליהו, כיתה ט מקיף ד ע"ש זלמן ארן ראשון לציון.

19. מאי שקד, כיתה ח3 חטיבת "היובל" ראש העין.

20. ליהי אשואל, כיתה ט4 חט"ב גוונים בית הספר למנהיגות מעצבת, ראש העין.

21. נעמה ברמן, כיתה ח1 אולפנת בני עקיבא ישורון, פ"ת.

22. יובל וילסון, כיתה ח' חט"ב, שרת כפר סבא.

23. בורטוקאן איילאו, כיתה ט7 אולפנת בני עקיבא ישורון, פ"ת.

24. עומר וויס, כיתה ז1 אולפנת בני עקיבא ישורון, פ"ת.

25. גאיה הדרי, כיתה ח1  תיכון עירוני ה ע"ש ד"ר ש.לוין תל אביב.

26. אלי ספיר, כיתה ח1 תיכון עירוני ה ע"ש ד"ר ש.לוין, תל אביב.

27. אילנה אקסלרוד, כיתה ט2 בית הספר "חוות הנוער הציוני", שד' ש"י עגנון ירושלים.

28. גבריאלה חסידי, כיתה ט2 בית הספר "חוות הנוער הציוני", שד' ש"י עגנון ירושלים.

29. נדב לוסטיג, כיתה ח 4 קריית החינוך "אורט יובלי אריאל", אריאל.

30. עומר גולדשטיין, כיתה ח 4 קריית החינוך "אורט יובלי אריאל", אריאל.

31. לילה פארע, כיתה ז4 קרית חינוך עירוני ז' תל אביב-יפו.

32. עומר תמרי, כיתה ט' 5 חט"ב אליאנס , תל אביב.

33. טל רון, כיתה ט 6 בית ספר אליאנס, תל אביב.

34. רועי איטם, כיתה ט' 5 בית ספר אליאנס  תל אביב.

35. ערן נוביץ, כיתה ט'6 בית ספר אליאנס תל אביב.

36. מיכל קושמרו, כיתה ט' "בית הספר החדש חולון"(אלון), חולון.

לרשימת הזוכים המלאה לחץ
ספרים חדשים בהוצאה:
מקשיב לקולי מאת אשר דיין, ספר שירים.

תבונת המסע מאת מני יריב, ספר שירים.

בחירות מאת מיכל רם, סיפורים קצרים.

גבעת הגמדים מאת יהודית מליק-שירן, ספר ילדים.

כשהחתול שלי מת מאת סיגל מגן, ספר ילדים, ספר טיפולי.

כשנשים אוהבות... מאת שמואל יריב, פרוזה.

בשערי נפש מאת נחום בירם, שירה ופרוזה.

אור בתנועה מאת יהודית מליק-שירן, ספר טיפולי.
 


 Powered by PowerMedia